Witamy, Pisarzu.

Oto jest, oficjalny sandbox polskiej Biblioteki Wędrowca. Skorzystaj z niego, jeśli planujesz napisać coś do naszej Biblioteki lub przetłumaczyć już istniejący Tom. Zanim to zrobisz zapoznaj się z poniższymi zasadami, oby twój pobyt był owocny, Pisarzu.

  • Mądrze korzystaj z miejsca. Aby utrzymać porządek na sandboksie i oszczędzać niewielką przestrzeń dyskową, jaka została nam wydzielona, twórz tylko tyle sandboksów ile jest ci naprawdę potrzebne, zwracaj uwagę, czy pliki które przesyłasz nie są niepotrzebnie w zbyt dużej rozdzielczości, nie twórz sandboksów, których użyjesz tylko do jednej pracy, a przede wszystkim nie wykorzystuj sandboksa do rzeczy niezwiązanych z Biblioteką.
  • Zachowaj kulturę. Sandbox nadal jest częścią witryny, dlatego obowiązują tutaj takie same zasady co do etykiety - nie bądź dupkiem. Nie umieszczaj w nazwie sandboksa wulgarnych określeń, nie umieszczaj na swojej stronie treści niestosownych, a także pamiętaj o przestrzeganiu licencji.
  • Złamanie zasad będzie skutkowało interwencją administratora, może on w uzasadnionych przypadkach edytować twojego sandboksa lub nawet go usunąć, dlatego zbrodnia nie popłaca.

Administracja

WhiterPLWhiterPL

Chcesz dowiedzieć się czegoś o Bibliotece? Przeczytaj Wprowadzenie!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License